top of page
hand-holding-compass

כלים מעשיים לתקשורת בין אישית ופרזנטציה אפקטיבית שמצליחים ליצור שינוי ולהשפיע. כל אחד יכול

לכלי התקשורת של ארט ספיץ' תוצאות מוכחות בשטח בכל תחום שבו מתקיימת תקשורת בין אנשים.

אנו בארט ספיץ' עוסקים בפיתוח תחושת מסוגלות. הקשר בין עמידה מול קהל לחוסן רגשי והצלחה.

מלמדים איך להפוך תקשורת יום יומית לתקשורת יעילה, מניעה לפעולה, תקשורת המשלבת אינטליגנציה רגשית המייצרת תוצאות.

הכלים של ארט ספיץ' מתבססים על עקרונות מוכחים להצלחה של תקשורת אפקטיבית. הם משמשים אותנו לקידום וחיזוק העשייה בקריירה דרך מיקוד בהעברת מסרים, עמידה מול קהל: דיבור ושפת גוף וקול.

אומנות התקשורת האפקטיבית היא היא מפתח לתקשורת בינאישית יעילה, לפיתוח מנהלים ולשיפור עבודת צוות בממשקים עסקיים , אישיים וציבוריים.

תקשורת יעילה אינה בהכרח כישרון מולד,
אלא מיומנות שכולנו יכולים לפתח וליישם.
איך לומדים ומפתחים תקשורת אפקטיבית?

ארט ספיץ' מציע הרצאות וסדנאות אשר מותאמות לכל קהל יעד. עד כה צברנו קהל אוהד שהפיק מהן תועלת והנאה במקומות עבודה, בבתי ספר, בעמותות ובארגונים שונים. ההרצאות מעשירות את הידע והמיומנות שלנו באופן חווייתי ויישומי, ותוכניות ההכשרה מופעלות בהצלחה על מנת לאמן וללמד את המשתתפים והמשתתפות להתבטא ולתקשר טוב יותר עם הסביבה. אנו גאים ומתרגשים לקבל משובים רבים ממשתתפים ומשתתפות שהחלו ליישם את הידע והכלים שרכשו, על מנת להשיג את היעדים והמטרות שלהם, והתגובות הנלהבות מוכיחות את ההתאמה של התכנים ושל השפעתם.

Art Speech
על מה ולמה?

קודם כל, כי אנחנו חיים בתוך חברה, ותקשורת בינאישית היא חלק מכל רובדי החיים שלנו. מערכות היחסים שלנו עם הסביבה נסמכות על מודעות רגשית ומושפעות מהיכולת שלנו להקשיב, לתקשר ולהעביר את המסרים שלנו באופן שהצד השני יוכל להסתקרן, להתעניין בהם ולהבין את כוונתנו ואת נקודת המבט אותה אנו מביאים.  
 

בעשייה המקצועית תקשורת אפקטיבית מייצרת מנהלים מצליחים.
מסייעת מול גורמי מפתח עימם יש לנו מימשקים מאפשרת לנו לרתום שותפים לעשייה למימוש מטרות והגשמת חלומות., משקפת טוב יותר את העשייה שלנו.

 

במישור האישי – תקשורת אפקטיבית תהדהד אל תוך מערכות יחסים ותייצר מרחבים בריאים יותר בזוגיות, עם חברים ומול בני  משפחה.

תקשורת משופרת מניבה תוצאות בשטח וההשלכות שלה ארוכות טווח מכל היבט:
השגת יעדים מדידים, חיסכון בזמן, מניעת אי הבנות שגורמות לסבך רגשי מתסכל, שיפור מערכות יחסים בכל תחום הודות למסרים מדויקים. תקשורת וכריזמה אפשר ללמוד ולשפר ולכן הסדנאות השונות מתאימות לכל אחד שמוכן ללמוד זאת. ההכשרה תאפשר לכם לעמוד מול קהל או לנהל תקשורת אחד על אחד תוך שיפור יכולת ההתבטאות שלכם.

Clapping

הרצאות ארט ספיץ' ArtSpeech

ארט ספיץ' מציע שתי הרצאות לקהל
שמעבירות את המסרים העיקריים שעומדים בבסיס התקשורת הנכונה:

הרצאה – אומנות תקשורת אפקטיבית

הרצאה מעניינת ומקיפה אשר מעבירה באופן מעשי את המסרים העיקריים של התקשורת האפקטיבית ומדגימה זאת באמצעות סרטונים ומחקרים. הקהל מקבל כלים שימושיים שהוא יכול להתחיל ליישם בפשטות, כדי לייעל את התקשורת ולהעביר מסרים באופן משכנע, כבר מתום ההרצאה. זוהי הרצאה חווייתית, המשלבת הומור ודוגמאות מחיי היום יום.

הרצאה להורים – מאחורי הקלעים של התקשורת בעולמם של הילדים

לאחר פעילות בבתי ספר ועם בני נוער נבנתה הרצאה קלילה ומלאה הומור כדי להאיר את עולם התקשורת של הורים מנקודת מבט חווייתית על אתגר ניהול הקונפליקטים שלהם על ילדיהם. בהרצאה זו יבינו טוב יותר את מה שמסתתר מאחורי המסרים הלא מפוענחים של ילדיהם ויוכלו לתקשר אתם טוב יותר ואפילו לשכנע אותם להיענות להם.  

croud.jpg

סדנאות ארט ספיץ' ArtSpeech

סדנאות ארט ספיץ' הן חווייתיות ומועברות באמצעות צוותי הנחיה מקצועיים ומצטיינים ללא פשרות. הסדנאות מתאימות למבוגרים והן מכשירות למעבר מתקשורת אינטואיטיבית ופחות יעילה,
לתקשורת אפקטיבית. בסדנאות נלמד לזהות אינטרסים במצבי קונפליקט שונים, להציג את עמדתנו כך שנוכל לשכנע ולהניע לפעולה הרצויה לנו.

 הסדנאות מתבססות על הנושאים העיקריים
בתקשורת אפקטיבית:

סטוריטלינג

מיומנות הסיפור היא אומנות נלמדת על ידי כולם. ככל שהסיפור מעניין יותר הוא נוגע בנו ומניע אותנו לתגובה. נלמד כיצד לקחת את פרטי המסר שלנו ולהפוך אותם לסיפור משכנע שיניע לפעולה.

פיץ'

הגשה מרתקת שנועדה להטמיע בקהל שלנו מידע חיוני. ככל שנדע להגיש את המסרים שלנו בצורה ממוקדת ויעילה כך גם נשכנע יותר בעבודה כמו גם בחיים הפרטיים.

דיבייט

אומנות הדיון והצגת טיעונים משכנעים בעד ונגד תוך כדי עימות ידידותי ומחכים. חשוב לדעת איך לענות לטיעונים משכנעים של הצד השני. את כל זה לומדים בצורה חווייתית ומשחקית לשם הנאה וחיזוק המוטיבציה.

נאום בפני קהל

מפרזנטציה אינטואיטיבית לפרזנטציה אפקטיבית. איך לבנות נאום פרזנטציה מנצח שמעביר את המסר ורותם אחרים לרעיונות שלך.

כמו כן, נלמד גם נושאים נוספים שהם חיוניים לתקשורת יעילה וממוקדת:

  • חמש התשובות שנוכל לענות עוד לפני שנענה "לא מסכימים" וארבעת הדברים שעליהם מתווכחים ברוב הקונפליקטים.

  • פרזנטציה אפקטיבית במקום פרזנטציה אינטואיטיבית – ההבדל שבין המיקוד הרגשי למיקוד הענייני, איך לעמוד מול קהל וכיצד לבנות נאום, מהי שפת הגוף המנצחת וכלים נוספים.

  • על צריכה וצרכנות - קיצורי דרך מחשבתיים שעוזרים לנו להתמודד ולהכיר שיטות שיווק שעשויות לגרום לנו לצרוך ולקנות לפעמים הרבה יותר ממה שאנחנו צריכים (יוריסטיקות).

נעים להכיר, אני רווה, בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בעולם העסקי ודובר שפה זאת על בוריה ומכיר היטב את כל הממשקים הפנים הארגוניים לאחר שמילאתי תפקידי ניהול והדרכה, שירות ומכירות. את ההרצאות והסדנאות שלי פיתחתי ואני מעביר בעזרת צוות מדריכים כדי לתת כלים לתקשורת אפקטיבית שישמשו אתכם גם בעבודה וגם בתחומים נוספים. אני מזמין אתכם לחוויה שתשפר את התקשורת שלכם משמעותית.

רווה בן משה

רווה בן משה
מנכ"ל ומייסד ArtSpeech

לקוחות ובוגרים מספרים על ArtSpeech:

רווה אהוב ויקר
תודה רבה על השתתפותך במיזם "קהילה על הבר" בספטמבר 2023.
היה ערב מרתק ומלא בהשראה וטיפים מדהימים שאנו בטוחים שיעשו שינוי לטובה בקרב המשתתפים באירוע.
זכינו בך בגני תקווה ואנחנו מאוד גאים בפועלך ובטוחים שזאת רק ההתחלה!
תודה רבה

לוגו גני תקוה.jpg

מאיה קוסשוילי
מנהלת אגף קהילה והתנדבות ויועצת ראש העיר לקידום נשים ושוויון מגדרי
עיריית גני תקווה

"הסדנה עברה באופן חוויתי מאד, ריתקה את התלמידים למסך בתקופת הלמידה מרחוק למשך שלוש שעות ושדרגה את יכולת התלמידים לעמוד מול קהל, לפתח דעה ולהביע את עצמם ובכך לקדם את תפיסת וחזון העמותה בקרב תלמידים אחרים. התלמידים כל כך נהנו ולא הפסיקו לשבח את המנחה ואת התוכן החשוב שהם זכו לקבל במהלך הכשרתם. אין לי ספק ששיתוף הפעולה עם רווה יצר עבורנו בעמותה קפיצת מדרגה ביכולות התלמידים לייצר שינוי תפיסתי בקרב בני הנוער כלפי האחר והשונה מהם. תודה רבה!".

לוגו-תיקון-עולם

קארן . עמותת תיקון עולם

"אני מבקשת להביע את הערכתנו בצוות, על תרומת רווה ללמידה מגוונת וייחודית של הילדים. השיעורים הועברו באופן מובנה, בדרכים יצירתיות הגורמות להנעה של הילדים. הצלחת לקדם את יכולת ההבעה בעל פה שלהם, את מיומנויות השיח שלהם וכן, הובלת אותם לחשיבה ביקורתית ושאילת שאלות. גם במהלך שנת הקורונה, גילית גמישות ויצירתיות יוצאות דופן בדרכי ההוראה שלך ובכך שמרת על רצף ההתקדמות של הילדים, לצד חדוות הלמידה שלהם".

לוגו גני תקוה.jpg

שרון . מנהלת בית ספר

"רווה התגלה כמנחה מקצועי, בעל ידע בתורת הנאום והדיבייט, רגיש ובעל הבנה וגישה חינוכית. רווה הכין את השיעור בצורה מסקרנת ומאתגרת וגרם ללומדים לצאת מהקופסה ולזנוח את השגרתיות. הוא תמך בתלמידים והיה זמין להם בכל רגע. בזכותו הגיעו התלמידים, בלמידה עצמית להישגים גבוהים ושתיים מן המתחרות הגיעו לשלבים של תחרות אשכולית (של מספר מועדונים). זוכה אחת אף הגיעה לשלב הגמר של התחרות הארצית של כל מועדוני רוטרי בארץ. אין לנו ספק כי סיועו והדרכתו המצוינים של רווה תרמו, באופן אישי לעידוד התלמידים לבחור נושא , ללמוד איך לבנות את הנאום ,כיצד לעמוד מול קהל ללא פחד ולנאום ללא פחד".

רוטרי הנואם הצעיר

מזל, תחרות הנואם הצעיר, מועדון רוטרי

רווה מנחה קורס דיבייט בתוכנית המצוינות של גני תקווה.
ראשית אציין כי ההמלצה על רווה הגיעה מהתלמידים שלו שפגשתי במסגרת מצוינות והם הרעיפו מחמאות ותשבוחות על תחום הידע שלמדו עם רווה.
מעת שחברנו לעבודה משותפת זכיתי להכיר מנחה מרתק שמשלב בתהליך הלמידה עולם השוואתי עשיר ומרתק הלקוח מעולם היזמות, החשיבה הביקורתית ומרחיב את האופקים של הלומדים.
שמחה להמשיך לצעוד יחד גם שנה הבאה.

לוגו גני תקוה.jpg

יוליה קרוס
תוכנית "מרום" למצטיינים ומחוננים בגני תקווה ויו"ר ההורים בבית ספר בגין הוד השרון.

bottom of page